Trummist ja bassist träänsini ja tagasi ning öistelt tänavatelt avakosmoseni. Planeedi lend läbi erinevate artistinimede ning muusikastiilide on aastate jooksul olnud tuhandete valgusaastate pikkune. Projektide Whirl & Mayer, Mik Nevel, Süstem, Telec, Drone ning HeadRead raames on...
Show more...Trummist ja bassist träänsini ja tagasi ning öistelt tänavatelt avakosmoseni. Planeedi lend läbi erinevate artistinimede ning muusikastiilide on aastate jooksul olnud tuhandete valgusaastate pikkune. Projektide Whirl & Mayer, Mik Nevel, Süstem, Telec, Drone ning HeadRead raames on mängitud nii legendaarsetel suurfestivalidel, Lõuna-Eesti kultuurimajades kui ka väljaspool vabariiki ning KÕIK on rahule jäänud.
2010. aastal endale kapten Planeedi kostüümi selga ajanud Mikk on sellest ajast peale otsekui komeet tähistaevasse põrutanud. Debüütlugu “Mõttemaailm” sai samal aastal R2 nädala demo tiitli. 2 aastat unetuid öid ning debüütalbum “Ajamasin” oli totaalses tipus. 2012 R2 trummi ja bassi auhindade jagamisel tegi Mikk nii puhta töö kui vähegi andis – Aasta parim lugu, Aasta parim album, Aasta parim produtsent, Aasta parim Eesti DJ. Aasta 2013 ning 2014 R2 DnB auhindade jagamisel pärjati ta Aasta produtsendi ning Aasta Dj tiitliga. Ajamasin nomineeri parima elektroonilise albumi kategoorias Eesti muusika auhindade jagamisel.

Planeet reviews

Leave a review

You may be also interested in
Oscarfrancani.it

Music school, musician and musical instrument store. House Rock Music School with modern piano, guitar, bass, drums and singing courses.

Seeders Instruments

Seeders Instruments specializes in building handmade banjos and guitars. In the store you can also find strings, accessories, and cases, primarily...

K À Y NEW MEDIA

Digital Aesthetics + Visual Economies + Immersive Media

Musicplug.com.au

Official online music merchandise store for John Butler Trio, Birds of Tokyo and more Australian Independent Artists.

Cryptwerk uses cookies

To personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. You consent to our cookies if you continue to use our website.

Accept