computer software

Son yazılar
Fiyat Politikamız

Veri kurtarma yapılacak olan belleği bize ulaştırdıktan sonra, belleğinizin analizi yapılır ve sorunun ne olduğu, ne kadar sürede kurtarma yapılabileceği, fiyatının ne olacağı size rapor olarak sunulur. Sunulan teklifi...
Show more...computer software

Son yazılar
Fiyat Politikamız

Veri kurtarma yapılacak olan belleği bize ulaştırdıktan sonra, belleğinizin analizi yapılır ve sorunun ne olduğu, ne kadar sürede kurtarma yapılabileceği, fiyatının ne olacağı size rapor olarak sunulur. Sunulan teklifi kabul etmeniz durumunda kurtarma işlemlerine başlanır. Veriler kurtarıldıktan sonra sizin tarafınızdan doğruluğu ve çalışır olduğu kontrol edilir. Her hangi bir sorun yok ise ödemesini yaparak verilerinizi teslim alırsınız. Kabul etmemeniz durumunda belleğe her hangi bir müdahale yapılmadan ücretsiz şekilde size iadesi gerçekleştirilir.Size sunulan fiyat teklifinin Türkiye şartlarında alabileceğiniz en uygun fiyat teklifi olduğunu garanti ediyoruz.

Standart Hizmet

24 saat içerisinde ücretsiz analiz yapılır. Analiz sonucu rapor oluşturularak tarafınıza iletilir. Teklifi kabul etmeniz durumunda işlem başlatılır ve işlemlerle ilgili bilgilendirilirsiniz. Veri Kurtarma işlemleri bittikten sonra verilerinizi kontrol ederek doğruluğunu ve çalışır olduğunu görürsünüz. Sonrasında ödeme işleminizi tamamlayarak verilerinizi teslim alırsınız. Veri kurtarma gerçekleşmeyen durumlar için ücret alınmaz.

Öncelikli Kurtarma Hizmeti

30 dakika içerisinde analiz yapılır. Analiz sonucu rapor oluşturularak tarafınıza iletilir. Teklifi kabul etmeniz durumunda işlem başlatılır ve işlemlerle ilgili bilgilendirilirsiniz. Veri Kurtarma işlemleri bittikten sonra verilerinizi kontrol ederek doğruluğunu ve çalışır olduğunu görürsünüz. Sonrasında ödeme işleminizi tamamlayarak verilerinizi teslim alırsınız. Veri kurtarma gerçekleşmeyen durumlar için ücret alınmaz.

Yerinde Veri Kurtarma Hizmeti

Sizinle yapılan görüşmeler neticesinde analiz yeri ve tarihi kararlaştırılır. Analiz sonucu rapor oluşturularak tarafınıza iletilir. Teklifi kabul etmeniz durumunda işlem başlatılır ve işlemlerle ilgili bilgilendirilirsiniz. Veri Kurtarma işlemleri bittikten sonra verilerinizi kontrol ederek doğruluğunu ve çalışır olduğunu görürsünüz. Sonrasında ödeme işleminizi tamamlayarak verilerinizi teslim alırsınız.

teknogemlik reviews

Leave a review

You may be also interested in
Space Coast Mobile

Mobile Automotive Repair

Varle.lt

Kompiuterinė ir butinė technika bei daugybė kitų prekių labai geromis kainomis parduotuvėje Varle.lt.

Scottie's Workshop

Scottie's Workshop

Another World Computer Centre

We custom-built computers for home and small busines, provide expert repairs to Windows & Apple desktop and notebook computers and carry a full...

Cryptwerk uses cookies

To personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. You consent to our cookies if you continue to use our website.

Accept